Neptun Iroda - Álláshirdetés: Neptun Rendszergazda

Neptun rendszergazda

Óbudai Egyetem - Oktatási Főigazgatóság – Neptun Iroda

Az álláshoz tartozó elvárások, lényeges feladatok:

  • Neptun rendszer és adatbázis üzemeltetés
  • Frissítések és új verziók telepítése, licenszfájlok telepítése
  • Neptunhoz kapcsolódó elektronikus aláírások kezelése
  • Gólya adatfájlok konvertálása
  • Hallgatói webek felügyelete
  • Fájltároló üzemeltetése
  • Forti VPN kulcsok adminisztrációja
  • Új rendszermodulok bevezetése
  • Neptun rendszeradminisztrátori feladatok

Szükséges tapasztalat:

  • 1-2 év szerver üzemeltetési tapasztalat
  • informatikai tapasztalatok
  • MS Office gyakorlott szintű ismerete
  • Levelező rendszerek gyakorlott szintű ismerete
  • Internetes alkalmazások gyakorlott szintű ismerete

Előnyt jelentő tapasztalat

  • Neptun Egységes Tanulmányi Rendszer ismerete előny
  • Programozási ismeretek előny

Szükséges végzettség:

  • középfokú iskolai végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:

  • 1034 Budapest, Doberdó u. 6.

Foglalkoztatás jellege:

  • határozatlan munkaviszony, teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás:

  • nincs

Egyéb feltételek (csak felvétel esetén):

  • büntetlen előélet, illetve nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt

  • szakmai önéletrajz bérigény megjelöléssel,
  • motivációs levél,
  • a végzettséget és/vagy képzettséget igazoló okiratokat felvétel esetén eredetben bemutatni szükséges,
  • a kiválasztási eljárásra vonatkozó adatkezelési tájékoztató a holnapon megismerhető,
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány (felvétel esetén eredetben bemutatni szükséges)

Benyújtás módja

A munkakör betöltésének várható időpontja:

  • 2024. május 1.

Az önéletrajzok és szükséges iratok benyújtásának határideje:

  • 2024. április 23.

A munkáltatóval kapcsolatban további információ az Óbudai Egyetem honlapján szerezhető.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda